HAKKIMDA / BEN KİMİM

ECEMNET WEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ 2004 yılında kurulmuş, sahibinin bu alandaki geçmişi 1996 yılına dayanan sektörde 10 yıldan fazla tecrübesi olan 2004 yılından beri sürdüren ve genellikle referans yoluyla özel müşterilerine hizmet veren ECEMNET WEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ “Her müşterimiz, ilk ve tek müşterimizdir.” temel anlayışıyla hareket eder. ECEMNET WEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ’nin hedefi, sektörde gösterişli bir şekilde hızla büyümek değil, müşteri memnuniyetini düşürmeden kalıcılığı yakalamaktır.Bu nedenle ECEMNET WEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ personel ve müşteri ilişkileri konusunda titiz bir yapıya sahiptir. Müşterilerine ve personeline köklü bir aile yapısı gibi sağlam bir iş ilişkisi sunarken, profesyonel çözümleriyle müşteri ve kullanıcı memnuniyetine odaklı projeler üretir. ECEMNET WEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ, uzun yıllardır edindiği iş deneyimleri doğrultusunda müşterilerine hazır, genele yönelik çözümler sunmak yerine, “projeyi müşteri ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmek” esasıyla çalışır.

Vizyonumuz

Geçmişimiz eskiye ve de güvene dayandığından daima sağlam adımlarla geçmişimize yakışır bir şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratarak rakiplerimizin ve müşterilerimizin göz bebeği olarak öne çıkmayı başara bilen bir LİDER olarak kalmayı başarmışızdır. Yapmış olduğumuz işlerde tamamen kişinin isteklerine uygun ve isteklerine hitap edebilecek işleri yapmaya çaba göstermişizdir. Bize kolay gelen değil asıl olan karşımızdaki kişinin ne istediğini ve isteyebileceğini düşünerek yolumuza devam etmekteyiz. Her zaman bir LİDER olmanın yükümlülüklerini taşıyarak yolumuzdan ve çizgimizden ödün vermeden devam etme arzusunda ve isteğindeyiz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak, her zaman araştırmacı ve yenilikçi olmanın öncülüğünü yapmaya çalıştığımız gibi her geçen gün kendimizi yenilemeyi şirketimize bir araç olarak değil amaç olarak ilke edinmenin gururu ile sizlerin memnuniyetini her şeyden üstün tutarak müşteri kitlemizi rakiplerimize göre her geçen gün kat, kat artıracağımıza daha dik ve düzgün yazılımlarımız ile kişiye ve şirkete uygun programlar yazmaya çalışarak kopyacılık veya emek hırsızlığına gitmeden sizlere hizmet etmeye çalışacağız.